Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒有中文版的嗎
顏色: 橘色
Price: HK$502.26
Original Price: HK$531.00
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa Y40 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260116165348784895286 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9807908 people said the quality is very good!
Author: m***7
Date:
Review: 沒有中文版的嗎
顏色: 橘色
Author: a***7
Date:
Review: 有人成功把鍵盤轉注音輸入法嗎?
顏色: 橘色
Author: n***a
Date:
Review: great product, I'm using it daily.
顏色: 橘色
Author: A***y
Date:
Review: Best one
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.